Certyfikowany
Nauczyciel Jogi

O edukacji

Interesują Cię intensywne aspekty szkolenia na nauczyciela jogi i szukasz wszechstronnego doświadczenia jogi oraz głębszego poznania siebie? Dlaczego warto kształcić się na Certyfikowanego Nauczyciela Jogi?  

Przekształcić swoje hobby w zawód! Pracuj z pasją i utrzymuj się z prowadzenia zajęć jogi.

Po ukończeniu tego kursu na certyfikowanego nauczyciela jogi będziesz mógł:

prowadzić zajęcia z jogi jako niezależny/freelancer, szukać zatrudnienia jako nauczyciel jogi, spełnić swoje marzenie, zakładając własne studio jogi, zdobyć głębokie zrozumienie fascynującej praktyki jogi i intensyfikować własną praktykę. Możliwości są nieograniczone!

Pozwól, że nauczymy Cię podstaw jogi i tego, co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem.

Joga ma starożytną historię (ponad 3000 lat) i głębokie duchowe połączenie. Nauczyciele jogi od wieków przekazują unikalną wiedzę o jodze i filozofii jogi. Podczas szkolenia na nauczyciela jogi poznasz siebie i nauczysz się słuchać wewnętrznego głosu. Zdobędziesz pogłębioną wiedzę o filozofii jogi, która jest o wiele więcej niż tylko fizyczne ruchy i pozycje.

Stanie się nauczycielem jogi to nie tylko zdobycie kwalifikacji zawodowych, ale także rozpoczęcie fascynującej podróży w głąb siebie. Podczas tego kursu zdobędziesz podstawową wiedzę o jodze. Nauczysz się wszystkich podstawowych pozycji, jak tworzyć sekwencje jogi (vinyasa) i jak zbudować udaną i atrakcyjną lekcję jogi.

Ponadto nauczysz się, jak skutecznie nauczać zainteresowanych uczniów, dostosowywać pozycje i radzić sobie z emocjami, które mogą pojawić się u Twoich uczniów podczas wykonywania różnych pozycji i ćwiczeń. Rozwiniesz również umiejętności komunikacji werbalnej, aby pomóc uczniom zachować koncentrację podczas zajęć. Dowiesz się, jak nauczać z miejsca głębokiego spokoju i pewności siebie, tak aby Twoi uczniowie opuszczali Twoje zajęcia z poczuciem spokoju, wewnętrznej siły i osobistego sukcesu.

Aby wzmocnić Twoje umiejętności nauczania, zdobędziesz solidne teoretyczne podstawy, obejmujące anatomię jogi, filozofię jogi, naukę o ośmiu gałęziach jogi, naukę o czakrach, nadis, subtelnej energii, technikach oddechowych, medytacji, uważności, akceptacji i samowspółczuciu. Nauczysz się, jak przyjmować swoich uczniów, komunikować się z różnymi stylami komunikacji i jak język ciała i zachowanie mogą ujawniać nierównowagi w ciałach Twoich uczniów.

Po ukończeniu szkolenia będziesz w pełni przygotowany do nauczania na podstawie własnego zrozumienia i doświadczenia jogi jako filozofii życia i metody.

Styl tego treningu to Vinyasa-Yoga oparta na Asthanga-Yodze. Ruchy w Vinyasa-Yodze są skoordynowane z oddechem i płyną z jednej pozycji do drugiej. Jest to styl jogi, którego intensywność można zmieniać w zależności od umiejętności uczestników, dlatego jest to dobry, szeroki styl na początek. Możesz później uzupełnić inne style jogi.


Szkolenie obejmuje 
około 6 tygodni studiów stacjonarnych.


Formularz rejestracyjny

Cena

Cena szkolenia zawodowego Certyfikowany Nauczyciel Jogi wynosi 3760 zł              (940 zł / moduł). Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Istnieją 3 metody płatności:

Wystawimy Ci fakturę przed rozpoczęciem szkolenia, a Ty dokonujesz płatności. Po jej zaksięgowaniu rozpoczniesz wybrane szkolenie. 

Możesz także zapłacić kartą MasterCard, VISA lub wybrać opcję płatności PayPal.

Poinformuj nas w jaki sposób chcesz dokonać płatności. Zaznacz swój wybór w formularzu kontaktowym lub skierując swoją wiadomość na nasz adres mailowy: support@academyonline.pl

Kurs składa się z czterech indywidualnych modułów.

Rozpoczynając szkolenie płacisz indywidualnie za każdy moduł z góry kwotę 940 zł

Cena obejmuje:

  • Dostęp do nagrań ekranowych wykładów

  • Wszystkie slajdy z wykładów

  • Ćwiczenia

  • Zadania pisemne i egzaminy

  • Bezpośredni kontakt z wykładowcą

  • Stałe wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej i forum

  • Wystawienie i przesłanie certyfikatu

Informacje dodatkowe

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze szkolenie ani wiedza.
Możesz rozpocząć program treningowy, kiedy tylko chcesz.
Wszystkie materiały do ​​nauki są dostępne w formie cyfrowej na portalu kursów, nie są wymagane żadne fizyczne książek.


Twórca szkolenia
Carina Simm
Trener Les Mills Body Balance.
Dyplomowany trener personalny SAFS.
Trener terapii oddechowej.
  • Certyfikowany nauczyciel jogi „Asthanga” od 2007 roku
  • Trener Mentalny (Mistrz NLP)

Główny nauczyciel
Grzegorz Efverman
Lider Edukacji

Nasze USP — co wyróżnia Academy Online?

Dostęp do wszystkich modułów programu studiów masz przez cały rok, począwszy od momentu rozpoczęcia
danego modułu.
Po pomyślnym zdaniu wszystkich zadań i egzaminów oraz całkowitym opłaceniu szkolenia otrzymasz certyfikat.
Opinia naszych uczniów jest dla nas ważna! Po ukończeniu szkolenia prosimy każdego kursanta o rzetelną opinię.
×