OpinieWszystkie nasze szkolenia zawodowe i nauczyciele przeszli własną kontrolę jakości firmy. Przywiązujemy dużą wagę do opinii naszych studentów na temat szkoleń, w których uczestniczyli.
W tym celu używamy pięciopunktowej skali, w której mogą ocenić każde szkolenie i przekazać szczegółową informację zwrotną na temat wrażeń ze szkolenia, kontaktu z nauczycielami i obsługi działu wsparcia.

Niektóre kursy szkoleniowe właśnie zostały rozpoczęte i nie mają jeszcze żadnych absolwentów, ale stale prosimy o recenzje, gdy tylko na danym kursie pojawią się pierwsi studenci.


Hej, witaj jako student w Academy Online!


Kliknij tutaj, aby przeczytać Międzynarodowe recenzje

Emil | Kierownik Projektu
„Bardzo zadowolony! Tak naprawdę myślę, że jest to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą pracować i uczyć się jednocześnie, ale nie mają czasu na przystosowanie się do zajęć. Dlatego też stwierdziłem, że ukończenie wszystkich treści edukacyjnych i zadań we własnym tempie i czasie, kiedy najbardziej Ci odpowiada, jest bardzo elastyczne. "

Maja | Przedsiębiorca
„Najlepszą rzeczą na szkoleniu były wykłady i to, że można było słuchać i nie trzeba było dużo czytać. Bardzo dobrze, że była mieszanka zadań, wykładów i zgłoszeń. Wspaniale było również, że szybko otrzymałeś pomoc i odpowiedzi na to, czego potrzebujesz. "
×