Certyfikowany
Ogrodnik

O edukacji

Czy chcesz pracować z ogrodami i roślinami? Teraz masz możliwość nauczenia się podstaw pielęgnacji ogrodu. Ulepsz swoją własną przestrzeń zieloną lub pracuj nad aktywną pomocą klientom w optymalizacji lub tworzeniu zupełnie nowych ogrodów i przestrzeni zewnętrznych. Od balkonów po duże posiadłości, zawsze jest szansa na stworzenie zielonej oazy z odrobiną pracy i troski! Ta edukacja ogrodnicza obejmuje wiele różnych obszarów związanych z ogrodami i roślinami, od gleby i żywienia po nasadzenia oraz strefy roślinne.

Praca w ogrodzie zawsze się znajdzie i jest to bardzo wdzięczny zawód, którego zadania zmieniają się w zależności od pory roku. Jako Dyplomowany Mistrz Ogrodniczy możesz pomóc w ulepszaniu i tworzeniu przestrzeni zewnętrznych. Podczas szkolenia będziesz miał dostęp do teoretycznych nagrań ekranowych i filmów z ogrodu, gdzie pracujemy praktycznie. Twoją wiedzę możesz następnie wykorzystać do optymalizacji własnego ogrodu lub pracy z klientami. Pomóż im stworzyć to dodatkowe, zielone pomieszczenie.

Praca fizyczna to świetny sposób na utrzymanie ciała w ruchu, a wielu cieszy się z pracy rękami. Przyjemnie jest urozmaicić codzienność pracą z roślinami, a jeszcze lepiej, gdy można również pomóc innym w osiągnięciu optymalnego środowiska ogrodowego u nich w domu, jednocześnie zarabiając na swojej pracy. Uczymy się o cyklu życia i procesie rozkładu, kompostowaniu i sposobach na zrównoważone społeczeństwo z recyklingiem. Ogród czy patio często staje się centralnym punktem w domu, gdzie spędza się czas z gośćmi i cieszy się piękną pogodą. Tutaj tworzone są wspaniałe wspomnienia, a ogród często ma duży potencjał do rozwoju i optymalizacji zgodnie z zainteresowaniami i wymaganiami mieszkańców. Jako Mistrz Ogrodniczy tworzysz środowisko, które będzie służyć przez wiele lat!

Szkolenie obejmuje około 4-5 tygodni studiów w pełnym wymiarze czasu.


Formularz rejestracyjny

Cena

Cena szkolenia zawodowego Certyfikowany Ogrodnik  wynosi 2499 zł (833 zł / moduł). Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Istnieją 3 metody płatności:

Wystawimy Ci fakturę przed rozpoczęciem szkolenia, a Ty dokonujesz płatności. Po jej zaksięgowaniu rozpoczniesz wybrane szkolenie. 

Możesz także zapłacić kartą MasterCard, VISA lub wybrać opcję płatności PayPal.

Poinformuj nas w jaki sposób chcesz dokonać płatności. Zaznacz swój wybór w formularzu kontaktowym lub skierując swoją wiadomość na nasz adres mailowy: support@academyonline.pl

Kurs składa się z trzech indywidualnych modułów.

Rozpoczynając szkolenie płacisz indywidualnie za każdy moduł z góry kwotę 833 zł

Cena obejmuje:

  • Dostęp do nagrań ekranowych wykładów

  • Wszystkie slajdy z wykładów

  • Ćwiczenia

  • Zadania pisemne i egzaminy

  • Bezpośredni kontakt z wykładowcą

  • Stałe wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej i forum

  • Wystawienie i przesłanie certyfikatu

Informacje dodatkowe

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze szkolenie ani wiedza.
Możesz rozpocząć program treningowy, kiedy tylko chcesz.
Wszystkie materiały do ​​nauki są dostępne w formie cyfrowej na portalu kursów, nie są wymagane żadne fizyczne książek.


Twórca szkolenia
Anna Jernström
florysta i ogrodnik
Główny nauczyciel
Grzegorz Efverman
Lider Edukacji

Nasze USP — co wyróżnia Academy Online?

Dostęp do wszystkich modułów programu studiów masz przez cały rok, począwszy od momentu rozpoczęcia
danego modułu.
Po pomyślnym zdaniu wszystkich zadań i egzaminów oraz całkowitym opłaceniu szkolenia otrzymasz certyfikat.
Opinia naszych uczniów jest dla nas ważna! Po ukończeniu szkolenia prosimy każdego kursanta o rzetelną opinię.
×