Certyfikowany
Opiekun osób starszych (asystent opieki)

O edukacji

Jest to szkolenie dla osób, które chcą pracować z ludźmi w dziedzinie opieki zdrowotnej i społecznej, opieki nad osobami starszymi lub pomocy domowej, lub dla tych, którzy już pracują w opiece zdrowotnej lub społecznej i chcą rozwijać swoje umiejętności oraz uzyskać certyfikat. Bazuje na celach kompetencyjnych dla personelu opieki zdrowotnej i społecznej opracowanych przez Szwedzki Urząd ds. Zdrowia.

W trakcie szkolenia nauczysz się między innymi podstawowej opieki, higieny w opiece, fizjologii, wiedzy o zdrowiu i chorobach oraz komunikacji i podejścia do pacjenta. Opiekunowie medyczni są ważnym uzupełnieniem szwedzkiego systemu opieki zdrowotnej i społecznej, a odpowiednie szkolenie i formalne kompetencje dają większą konkurencyjność na rynku pracy, możliwość lepszego rozwoju zawodowego i lepsze warunki do wykonywania pracy, która daje poczucie znaczenia i radości. Zdobędziesz wiedzę na temat pracy jako opiekun medyczny, sposobów spotkań z ludźmi w różnych sytuacjach życiowych i profesjonalnej opieki nad osobami w sytuacjach wymagających opieki. Szkolenie jest całkowicie cyfrowe i nie wymaga obecności ani określonego tempa nauki, lecz opiera się całkowicie na Twoim zainteresowaniu nauką. Sam decydujesz o swoim tempie nauki i organizacji czasu. Wszystkie wykłady są nagrane, co pozwala oglądać je, kiedy chcesz i ile razy chcesz. Studiując we własnym tempie, możesz zaplanować przerwy, pracę lub inne szkolenia według własnego uznania lub zrobić przerwę w nauce, aby później wznowić studia, kiedy chcesz.

Szkolenie jest podzielone na siedem części, moduły, z których każdy zawiera zadania do wykonania, materiały do nauki i wykłady. Po rozpoczęciu modułu masz dostęp do materiałów przez rok. Każdy moduł kończy się egzaminem, a ostatni moduł pracą pisemną z pytaniami dyskusyjnymi. Po zakończeniu modułu i zaliczeniu egzaminu uzyskujesz dostęp do kolejnego modułu.

Po ukończeniu szkolenia celem jest posiadanie solidnych umiejętności i warunków do pracy jako opiekun medyczny oraz spotkanie z pracodawcami z dobrymi kwalifikacjami. Powinieneś czuć spokój i ciekawość wobec swojej pracy, jak również bezpieczeństwo w kontaktach z pacjentami w swojej roli zawodowej. Powinieneś być w stanie wykonywać swoją pracę bezpiecznie i komunikować się efektywnie i profesjonalnie, zarówno z pacjentami, jak i przełożonymi oraz kolegami.

Szkolenie trwa około 25 tygodni studiów w pełnym wymiarze czasu.


Formularz rejestracyjny

Cena

Cena szkolenia zawodowego Certyfikowany Opiekun Osób Starszych wynosi 2974 zł (425 zł / moduł). Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

Istnieją 3 metody płatności:

Wystawimy Ci fakturę przed rozpoczęciem szkolenia, a Ty dokonujesz płatności. Po jej zaksięgowaniu rozpoczniesz wybrane szkolenie. 

Możesz także zapłacić kartą MasterCard, VISA lub wybrać opcję płatności PayPal.

Poinformuj nas w jaki sposób chcesz dokonać płatności. Zaznacz swój wybór w formularzu kontaktowym lub skierując swoją wiadomość na nasz adres mailowy: support@academyonline.pl

Kurs składa się z siedmiu indywidualnych modułów.

Rozpoczynając szkolenie płacisz indywidualnie za każdy moduł z góry kwotę 745 zł

Cena obejmuje:

  • Dostęp do nagrań ekranowych wykładów

  • Wszystkie slajdy z wykładów

  • Ćwiczenia

  • Zadania pisemne i egzaminy

  • Bezpośredni kontakt z wykładowcą

  • Stałe wsparcie za pośrednictwem poczty elektronicznej i forum

  • Wystawienie i przesłanie certyfikatu

Informacje dodatkowe

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze szkolenie ani wiedza.
Możesz rozpocząć program treningowy, kiedy tylko chcesz.
Wszystkie materiały do ​​nauki są dostępne w formie cyfrowej na portalu kursów, nie są wymagane żadne fizyczne książek.


Twórca szkolenia
Malin Söderquist
Wykształcona pielęgniarka w służbie zdrowia pracuje od 2016 roku 
Pracuje w opiece osób starszych i opiece społecznej od 2016 r.
Absolwentka pedagoga wspierającego.

Główny nauczyciel
Grzegorz Efverman
Lider Edukacji

Nasze USP — co wyróżnia Academy Online?

Dostęp do wszystkich modułów programu studiów masz przez cały rok, począwszy od momentu rozpoczęcia
danego modułu.
Po pomyślnym zdaniu wszystkich zadań i egzaminów oraz całkowitym opłaceniu szkolenia otrzymasz certyfikat.
Opinia naszych uczniów jest dla nas ważna! Po ukończeniu szkolenia prosimy każdego kursanta o rzetelną opinię.
×