Tak to działa!

Portal kursów Szkolenie
możesz przeczytać samodzielnie w naszym portalu kursów, kiedy Ci najbardziej odpowiada. Znajduje się tam cały materiał - nagrania wykładów, filmy, zdjęcia z wykładów, ćwiczenia i zadania do składania. Dostęp do każdego modułu szkolenia masz przez cały rok od rozpoczęcia danego modułu.

W trakcie studiów będziesz kontaktować się z lektorem za pośrednictwem poczty elektronicznej, jeśli będziesz mieć jakieś pytania lub wyzwania, a także jeśli otrzymasz informację zwrotną na temat przesłanych zadań.
Ćwiczenia służą utrwaleniu i utrwaleniu przerobionego materiału. W portalu kursów znajduje się także forum, na którym można komunikować się z lektorem i innymi uczestnikami kursu.


Certyfikat/Świadectwo ukończenia
Po ukończeniu i w pełni opłaconym szkoleniu z uznanymi wynikami wszystkich zadań i egzaminów otrzymasz odpowiedni certyfikat.
Dowód zostanie wysłany e-mailem z unikalnym dla Ciebie kodem QR i zabezpieczonym blockchainem. Certyfikacja oznacza, że ​​ukończyłeś i zdałeś zadania i egzaminy. Świadczą one o osiągnięciu określonego poziomu wiedzy zawodowej w danej dziedzinie. Certyfikaty sprawdzają i organizują nasi wykwalifikowani i kompetentni nauczyciele.

Nasze USP — co wyróżnia Academy Online?

Dostęp do wszystkich modułów programu studiów masz przez cały rok, począwszy od momentu rozpoczęcia
danego modułu.
Po pomyślnym zdaniu wszystkich zadań i egzaminów oraz całkowitym opłaceniu szkolenia otrzymasz certyfikat.
Opinia naszych uczniów jest dla nas ważna! Po ukończeniu szkolenia prosimy każdego kursanta o rzetelną opinię.
×